První Hanácká BOW

Tovar v objednávke

Nákupný košík je prázdny.

Prihlásenie užívateľa

Kontakty

Infolinka zdarma: 0800 004 203

Kde nás nájdete Odkaz na mapu
GPS: 49°35'33.7"N, 17°17'26"E
Adresa První hanácká BOW spol. s r.o.
Příčná 84/1, 779 00 Olomouc
Telefón +420 585 378 012
Fax: +420 585 378 013
E-mail: bow@bow.cz
Prevádzková doba 7:00 - 15:30 hod. (Pondelok - Piatok)
IČ: 47670631 DIČ: CZ47670631
Technické informácie a cenové ponuky pre koncových zákazníkov
Obrábacie a tvárniace stroje, manipulácia Jiří Novotný
Telefón +420 581 587 402
Mobil +420 775 191 333
E-mail novotny@bow.cz
Obrábacie a tvárniace stroje, manipulácia Radek Krnáč
Telefón +420 581 587 423
Mobil +420 733 190 148
E-mail krnac@bow.cz
Kompresory a pneumatické náradie - technické informácie a ponuky.
Podpora predaja - Čechy, Morava, Slovensko - sever
Meno Petr Žitník
Mobil +420 734 254 025
E-mail kompresory@bow.cz
Kompresory a pneumatické náradie
Podpora predaja - Morava a Slovensko (mimo sever)
Meno Martin Bauer
Mobil +420 736 750 429
E-mail bauer@bow.cz
CNC obrábacie stroje
Podpora predaja CNC obrábacích strojov Richard Matula
Mobil +420 730 894 710
E-mail matula@bow.cz
Technická podpora pre CNC obrábacie stroje Lukáš Krátký
Mobil +420 731 887 779
E-mail kratky@bow.cz
Obchodné oddelenie - ponuky pre obchodných partnerov
Meno David Černoch
Telefón +420 585 150 995
Mobil +420 731 462 596
E-mail cernoch@bow.cz
Podpora predaja (B2B)
Čechy (mimo východné) Rostislav Mazal
Mobil +420 733 341 557
E-mail mazal@bow.cz
Morava a východné Čechy Roman Tvardík
Mobil +420 731 314 314
E-mail tvardik@bow.cz
Slovenská republika Martin Choma
Mobil +420 732 904 384
E-mail choma@bow.cz
Servisné oddelenie
Reklamácie a servisné opravy Martina Tomášková – vedúci servisu
Telefón +420 585 154 522
Mobil +420 739 999 285
E-mail servis@bow.cz
Technické informácie k reklamáciám a opravám Michal Fiala - servisný technik
Telefón +420 581 587 430
Mobil +420 603 311 520
E-mail fiala@bow.cz
Náhradné diely - objednávky a predaj Štěpán Vážan
Telefón +420 581 587 438
Mobil +420 604 370 920
E-mail vazan@bow.cz

Vaše dotazy

Tu môžete napísať váš odkaz alebo dotaz:

Vaše meno:
Váš e-mail:
Vyberte číslo    
První Hanácká BOW spol. s r.o. | tel: +420 585 378 012 | fax: +420 585 378 013 | bow@bow.cz | design CODE01 | code IZON s.r.o. | © 2005 - 2017